Výsledky

DTM1 82km

Jméno : Příjmení : Kategorie Jméno psa : Rasa psa : Jména dalších psů : zátěž (kg) celkový čas pořadí bonus 6,5km
Tomáš Kadlec DTM1 Duci Belgický ovčák 4,35 10:25:00 1
Zbyněk Adámek DTM1 Largo husky 3,70 11:08:00 2
Lukáš Panáček DTM1 Bekky Domgor BOM 6,25 13:47:00 3
Jaroslav Chvalný DTM1 Max AST 4,85 14:38:00 4
Oldřich Knor DTM1 Buffy Karelský medvědí pes 5,50 14:50:00 5
Pavel Burian DTM1 Arno NO 9,60 16:00:00 6
Petr Soukup DTM1 Invisible Invisible 7,45 17:36:00 7
Miroslav Strašil DTM1 Isabel FON Bubák Čsv 9,90 18:15:00 8
Jiří Egg DTM1 Archiebald Bílý Švýcarský ovčák 10,60 19:54:00 9
Milan Tomek DTM1 Seb – Aoraki Highlander Hill československý vlčák 12,35 23:20:00 10
Martin Vojtíčko DTM1 Helios Hawk s divokou krví Čsv 12,15 24:15:00 11
Michal Mihok DTM1 Mates kříženec 11,00 24:48:00 12
Jan Mokrý DTM1 Billy jean ginger danger Maďarský ohar 16,80 31:49:00 13
František Sofka DTM1 Vendy kříženec útulkový 12,30 34:51:00 14 BONUS
Libor Bolehovský DTM1 Angie Akruko chodský pes 14,15 35:13:00 17
Petr Dvořák DTM1 Luky ACD 12,80 35:41:00 15 BONUS
Jan Živna DTM1 Fidorka australský ovčák 12,95 36:08:00 16 BONUS
Tomáš Mikulec DTM1 Dan Zlatý Retrívr Cindy 15,75 DNF

DTM2 82km

Jméno : Příjmení : Kategorie Jméno psa : Rasa psa : Jména dalších psů : zátěž (kg) celkový čas pořadí bonus 6,5km
Lubomír Kocourek DTM2 Booth Danel Sogno Bílý Švýcarský Ovčák 5,75 11:54:00 1
Martin Davidov DTM2 Agi kříženec 4,20 13:18:00 2
Jan Šeda DTM2 Hick Sideric Miks HW 8,90 17:01:00 3
Pavel Školník DTM2 Airy z Litavské kotliny ČSV 8,65 17:40:00 4
Viktor Vala DTM2 Mia Vala’s AAW 7,90 18:18:00 5
Ondřej Jareš DTM2 India z Majklovy zahrady český strakatý pes 7,75 18:24:00 6
Michal Vejtasa DTM2 Dellin SH Mája 12,70 19:04:00 7
Erik Šikuta DTM2 Fredy z Velvar KAO+NO 5,95 22:21:00 8
Vítězslav Andrle DTM2 Fík Kříženec 11,25 24:09:00 9
Luboš Bodlák DTM2 Monte od strážné skály chodský pes 10,70 25:13:00 10
Tomáš Hrubec DTM2 Jack SH 8,35 26:36:00 11
Vojta Soudek DTM2 Tara Středoevropský turistický pes další psy neberu 9,20 29:02:00 12 BONUS
Miroslav Keprta DTM2 Archie Borimar PRT 9,65 30:07:00 13 BONUS
Martin Budiský DTM2 Colt borderka 11,85 31:49:00 14
Pavel Kantor DTM2 Goja H:S 7,75 34:11:00 15
Oldřich Honěk DTM2 Barney Samojed 12,00 34:28:00 16 BONUS
Roman Polášek DTM2 Apu šiperka 10,25 34:54:00 17

DTW1 82km

Jméno : Příjmení : Kategorie Jméno psa : Rasa psa : Jména dalších psů : zátěž (kg) celkový čas pořadí bonus 6,5km
Zuzana Kratěnová DTW1 Csoki junior Mudi 5,40 12:47:00 1
Kateřina Pacáková DTW1 Baila Sheratan rhodéský ridgeback 6,00 14:23:00 2
Luisa Wáwrová DTW1 Freyja Beauceron 7,80 17:21:00 3
Anna Foralová DTW1 Rufi Border teriér 7,45 17:36:00 4
Zuzana Dluhošová DTW1 Andronica Yantarni Aljašský matlamuth 7,35 17:37:00 5
Daniela Forstová DTW1 Remy AAW 7,85 18:01:00 6
Nela Jandeková DTW1 Grey Hunter Miraja Saarloosův vlčák 8,10 18:51:00 7 FAIR PLAY
Soňa Stejskalová DTW1 Bewitched Bastien Bearded Collie 9,60 19:57:00 8
Naděžda Pavlosková DTW1 Karel ČSV Blondýna (NO) 6,70 24:15:00 9
Stanislava Horáčková DTW1 E-bay od Brány Ráje Chodský pes 11,40 24:50:00 10
Romana Deverová DTW1 Urranus Daraskár Chodský pes 11,85 31:49:00 11
Alena Rafajová DTW1 Merlin MOK 14,65 34:27:00 12 BONUS
Věra Kašparová DTW1 Čert chodský pes 11,35 35:14:00 13
Michaela Podoláková DTW1 Erwin Trpasličí pinč Rocky (kříženec) 11,30 36:18:00 14
Kristýna Čermáková DTW1 Easy Eibi s Divokou krví ČSV 8,80 DNF
Kristýna Eliášová DTW1 Týna Rotvajler Edý – Voříšek 12,35 DNF
Kristýna Pěchoučková DTW1 Lucky NO 12,65 DNF
Monika Šedivá DTW1 Fany NO 12,30 DNF

DTW2 82km

Jméno : Příjmení : Kategorie Jméno psa : Rasa psa : Jména dalších psů : zátěž (kg) celkový čas pořadí bonus 6,5km
Miroslava Plaštiaková DTW2 Falco kříženec 8,85 13:38:00 1
Hana Křováková DTW2 Alischa z Divoké Třešňovky Hovawart 5,75 13:58:00 2
Pavla Kadlecová DTW2 Sára Sibiřský Husky 6,20 14:56:00 3
Eva Wáwrová DTW2 Irelia Beauceron 8,95 17:21:00 4
Markéta Bartáková DTW2 Elli Srdcerváč ČSV 7,55 17:28:00 5
Alena Veselá DTW2 Beruška Aljašský malamut Brita 12,55 17:57:00 6
Christine Daoudová DTW2 Vincent Vega AAW 6,25 18:18:00 7
Dagmar Andrlová DTW2 AURA Stella Amica Curlycoatedretriever 8,85 24:09:00 8
Jana Suchardová DTW2 Aimy z Archy SSH Doktor Srdcové Eso – AUO 9,15 24:48:00 9
Dana Hrubcová DTW2 Aiko SH 8,55 26:36:00 10
Blanka Keprtová DTW2 Cora Pyrenejský knírač 8,20 30:07:00 11 BONUS
Alena Kohlová DTW2 Žuchtýnek šeltie 7,35 34:05:00 12
Jitka Růžičková DTW2 Neli Kolie 10,60 34:09:00 13 BONUS
Marketa Kantorova DTW2 Blackie AUO 9,60 34:11:00 14
Simona Majerová DTW2 Airin z Litavské kotliny ČSV 8,95 34:57:00 15
Lenka Čiperová DTW2 Garp beauceron 7,30 34:59:00 16
Martina Koubová DTW2 Asta 9,70 34:59:00 16
Milena Podoláková DTW2 Barny Kříženec 11,95 35:57:00 18

DMM

Jméno : Příjmení : Kategorie Jméno psa : Rasa psa : Jména dalších psů : celkový čas pořadí bonus
Adam Kožoušek DMM Imy MMO 4:09 1
Martin Řezáč DMM Suki Sibiřský Husky 4:14 2
Radomír Čada DMM Ezro Locura MOK 4:23 DSQ
Oldřich Blecha DMM Balů Maďarský ohař 5:06 3 BONUS
Michal Miko DMM Jessie Slovensky Kopov Ela 5:27 4
Lukáš Adámek DMM Miki Mudi 6:24 5
Bohumil Paslavský DMM Betka xJRT 7:04 6 BONUS
Jirka Dvořák DMM Kejty Německý Ovčák 8:33 7
Adam Buchta DMM Bender Ohýbač Rodríguez Rotvajler 10:08 8
Honza Bradáč DMM Kaiula Sweet Seduction siberian husky 10:29 9
Tomáš Popek DMM Marlon Anglický kokršpaněl 10:53 10
Radek Kotěšovec DMM Žuchtýnek von Jarcová morče 11:00 11 BONUS
Viktor Unger DMM Dream Dush 11:03 12 BONUS
Michal Břínek DMM Kate alaskan husky 11:44 13
Jan Bujnoch DMM Eira ČSV 11:51 14 BONUS

DMW 43km

Jméno : Příjmení : Kategorie Jméno psa : Rasa psa : Jména dalších psů : celkový čas pořadí bonus 6,5km
Iva Pivodová DMW Tesi Boc 4:38 1
Jana Kakáčová DMW Lewis NOK 4:46 2
Kateřina Kantorová DMW Aretta Belafra BOM 4:53 3
Zlata Červenáková DMW Ozzy BOC 4:55 4
Jana Martinů DMW Arny Ohař x 4:55 4
Lenka Chmelařová DMW Bonie Ohař X Labrador 5:41 6
Sylva Bajsová DMW Bilbo ČSP 5:58 7
Monika Kupcova DMW Pedro kříženec catahoula 6:09 8
Kateřina Radvanská DMW Gira NO bez PP 7:21 9
Lenka Dzugasová DMW Maxi xNKO 7:42 10 BONUS
Žaneta Kosourová DMW Tremp Kříženec 8:09 11
Mirka Davidová DMW Aria Angel Artic Wild Life 8:23 12
Martina Hronová DMW Berry bígl Kira – bígl 8:40 13
Martina Nováková DMW Míša kříženec 8:49 14
Monika Kinclová DMW Crazy Hradní sklep BOM 8:59 15
Kateřina Novotná DMW BONGO RR 8:59 16
Lucie Bartoňoková DMW Živá 9:18 17
Petra Bartoňková DMW Scotty Ludvík XIV. Král Slunce labradoodle 9:19 18
Pavla Davidova DMW Gaia 9:30 19
Gabriela Kosourová DMW Corren Celeste z Lulečských lesů Výmarský ohař krátkosrstý 9:37 20
Jana Bojková DMW čenda BOC 9:46 21
Eva Šišoláková DMW Anička podenco maneto Tlapka 9:49 22
Jitka Kratochvílová DMW Kačka, Michal 10:05 23
Zdeňka Barošová DMW KAILUA COLD CREEK sibiřský husky 10:23 24
Daniela Chocholková DMW Lursen Solange Graffsiberians sibiřský husky 10:24 25
Petra Bradáčová DMW Coin Operated Boy Arctic Devil SH 10:30 26
Hana Bansethová DMW šeltie 10:35 27
Biluše Kulawiak DMW Rampelník mix Hathor Foxy Fox, BOM 10:35 28
Tereza Mokrá DMW Cody Lambert Parson Russell Terrier Homeward Hawkeye Black Bubble 10:41 29
Kateřina Opavská DMW Ali mix 10:53 30
Hana Bartoňková DMW Ťapka Lady ulice 10:53 30
Martina Konečná DMW Manka 11:44 32
Markéta Novotná DMW Šaryk alaskan husky 11:46 33
Michaela Ulbrichová DMW Barney alaskan husky 11:46 34
Kateřina Adamíková DMW Bruny voříšek 13:00 35 BONUS
Ladislava Smékalová DMW Abby z Pařezové chaloupky PRT 13:00 36 BONUS
Jana Křeménková DMW Zorka kříženec 13:29 37
Jana Raczová DMW Mondi VOB 13:29 38
Anna Chlumská DMW Arcee Mobilis in mobile border kolie 14:48 39 bonus

Short

Jméno : Příjmení : Kategorie Jméno psa : Rasa psa : Jména dalších psů : celkový čas km
Vojta Adámek Short Biorka Yantarni Aljašský matlamuth Eternity Miagorpok, Attu Yantarni 2:37:00 12
Irena Brázdilová Short Linda Bígl 4:57:00 12
Martina Burianová Short Sindy – Acha Cono Sur Argentinská doga 6:20:00 22
Anežka Davidova Short Agi kříženec 6:10:00 22
Milan Dobšík Short Carp Anwar ČSV 3:36.00 12
Klára Fialová Short Fereshte hyena veverkovitá 6:46:00 28
Jan Fousek Short Amy labrador DNS DNS
Jiří Gottvald Short Sára ruská bolonka 6:00:00 22
Kateřina Haladějová Short Eglantýnka aljašský malamut 6:18:00 22
Vojtěch Hanousek Short Falco Pyrenejský horský pes 6:49:00 22
Petra Hübnerová Short Marilyn Monroe x 9:34:00 28
Agáta Hušková Short Craig Tender Flash australský ovčák 8:12:00 28
Laura Hušková Short Granite Sněžný Tygr šeltie 8:12:00 28
Hana Chlupáčková Short Rocky RTW 6:39:00 22
Jana Jarešová Short Ypérite československý vlčák Regis 6:03:00 12
Eliška Jochcová Short Jerry 5:09:00 12
Anna Zia Kočíková Short Rex Pekelník NOX Bazinka – miniNO 4:24:00 12
Lenka Kohoutová Short Belial Ex Vallis Diaboli AST DNS DNS
Vít Konecký Short Annika of Ice Sibiřský Husky 5:31:00 28
Martina Konečná Short Mamka Sibiřský Husky DNS DNS
Petr Kovář Short Bessie Sibiřský Husky 6:13:00 22
Lucie Kovářová Short beckie Mancherster teriér 7:09:00 28
Eva Kubátová Short Attis Italský vodní pes 5:45:00 22
Stanislav Kučera Short Oggy alaskan husky 6:18:00 22
Bára Levíčková Short Ira 8:28:00 28
Markéta Levová Short Blackie kříženec 7:14:00 12
Dita Litera Short Charlie Český strakatý pes 5:15:00 12
Bohdana Melicharová Short Ziggy Border kolie Roy DNS DNS
David Mikoláš Short Galka hasky 7:13:00 22
Šárka Mikolášová Short ten zbytek hasky jak jinak 7:24:00 12
Iveta Mikolášová Short Dasena asi jenom, hasky 4:43:00 22
Lenka Müllerová Short Omar Re-Jan Moravia Vlčí špic DNS DNS
Jarmila Nedomová Short Čaky Český strakatý pes 5:23:00 28
Iveta Nemcova Short Toby Samojed DNS DNS
Vítek Nohel Short Eischen severozápadní cesta Český horský pes 6:56:00 22
Jiří Novák Short Max boloňský psík 6:00:00 22
Roman Novák Short Rita labrador 6:00:00 22
Jana Pospíchalová Short Indiana Louisianský leopardí pes DNS DNS
Karolína Prokopová Short Beruška Svatobernardský pes DNS DNS
Eva Rásochová Short Bak Border kolie 4:12:00 22
Hana Salavová Short TEMI Flat coated retriever 6:18:00 22
Kateřina Sobotková Short Sunny SBT 6:39:00 22
Hanka Sobotková Short Endží Americký stafordšírský teriér 6:13:00 22
Lucie Svobodová Short Kira kříženec ohaře 5:54:00 22
Radek Swaczyna Short Bono Český strakaty pes 7:04:00 28
Jan Šeda Short HICK 6:42:00 28
Eva Štibrányiová Short Ebbie Šedý chlup Československý vlčák 9:34:00 28
Anna Švestková Short Olivie MOK 7:33:00 22
Lenka Švondrová Short Abbey-Gail z Městeckého mlýna Manchester teríér 5:31:00 22
Viera Teplická Short Avery DNS DNS
Victoria Vala Short 6:10:00 22
Amelie Vala Short DNS DNS
Veronika Včelařová Short Durango louisiansky leopardi pes DNS DNS
Michaela Zítková Short Abby BŠO 2:44:00 28